Sesje

Sesje indywidualne

Polegają na uwalnianiu przekonań, programów, schematów, traum i blokad ; świadomych i podświadomych,  Oczyszczanie z wszelkiego rodzaju podczepów ciała oraz domu, miejsca pracy itp…

Sesje prowadzone są indywidualnie, trwają od 1 h do półtorej w zależności od pracy indywidualnej i procesów.

Łączymy się najczęściej,za pomocą komunikatora

WhatsApp Image 2024-04-19 at 07.30.21

Moja Metoda

Jak wspominałam wyżej uzdrawiam poprzez uwalnianie emocji, to moja wypracowana metoda w związku z tym co przekazała mi góra.

Pracowałam tak i pracuje przez 8 lat, dlatego wielkim moim zdziwieniem było odkrycie, że podobną metodą pracuje

 Dr. Hawkins – jest to metoda, która pozwala wydobyć nas z ograniczenia – odprogramowuje świadomość z wszelkich ograniczających nas przekonań, tak abyśmy poczuli pełnię życia odkrywając nasze prawdziwe Ja

Możemy uwolnić się całkowicie, od wszystkiego co negatywne w naszym życiu i pozwolić, aby miłość i szczęście, radość, zdrowie oraz obfitość zagościły w naszym życiu.

Ale warunek jest jeden, należy wziąć odpowiedzialność za własne życie, za to, co doświadczam, co czuję, za to, na czym skupiam uwagę.

To na czym skupiasz uwagę, to otrzymujesz

WhatsApp-Image-2024-01-22-at-17.52.49

Przygotowanie się do sesji

Wyciszenie się co najmniej 10 minut przed sesją, (im dłużej tym lepiej). Włączenie ulubionej muzyki uspokajającej, zapalenie ulubionych świec zapachowych, kadzideł, położenie się, zrelaksowanie, odprężenie, krótka medytacja.
WhatsApp Image 2024-04-19 at 07.25.47

Zalecenia po sesji

 Odpoczynek jeszcze co najmniej 10 minut po sesji, picie dużej ilości wody, herbatek ziołowych, owocowych. Kontynuowanie wydychania.

Warsztaty

Warsztaty grupowe

Temat

Warsztaty Rozwoju Duchowego

Cel

Doprowadzenie do samo-świadomego uzdrawiania siebie oraz bliskich. W końcowym efekcie rozwinięcie swojego potenacjału i Daru w taki sposób by uzdrawiać i pomagać innym ludziom.

Spotkania

Raz w miesiącu

Czas trwania

weekend

Jeśli Jesteś zainteresowany/a warsztatami, zapraszam do kontaktu ❤️